středa 11. dubna 2018

Přivítejte s námi PADESÁTKU!
Přípravy na jubilejní ročník festivalu Antonína Dvořáka Příbram finišují

Padesáté výročí je vždy důvod k oslavě, ať už v životě, firemní tradici, historii značky nebo trvání akce a festival klasické hudby není výjimkou. A když 50, tak se vší parádou! Už nyní se můžete těšit na řadu vynikajících umělců v čele s Gabrielou Beňačkovou, Radkem Baborákem, Václavem Hudečkem, Pavlom Breslikem, Janou Bouškovou a dalšími výjimečnými sólisty i ansámbly. Jubilejní ročník Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Příbram bude probíhat celkem 6 týdnů, od 24. dubna do 7. června 2018.

Čím je festival Antonína Dvořáka Příbram jedinečný? 
Neodehrává se pouze na jednom místě, ale svými koncerty pokrývá velkou část příbramského regionu. Oslovuje tak nejen skalní příznivce klasické hudby, ale také širokou veřejnost. Všichni fanoušci si navíc mohou vychutnat koncertní vystoupení v podání interpretů té nejvyšší úrovně.
Využívá širokou paletu koncertních prostor - ambity Svaté Hory, Památník A. Dvořáka ve Vysoké u Příbrami, zámky v Březnici a v Dobříši, galerie, kostely či venkovní prostory. Tradiční i nevšední místa podtrhují atmosféru jednotlivých vystoupení.

zdroj : www.hfad.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.